Ben Kimim?

2 yorum

Her ne kadar yeni başlangıçlar her zaman heyecan vericidir deseler de, benim için yalnızca zordur. Her seferinde okuduğum nice yazarlar gibi o ilk cümleyi yazana kadar saatler harcamak, beyin fırtınaları yapmak ve en sonunda o çarpıcı cümleyi bulmak isterim sonra 5 dakika geçer, sabrım biter ya bilgisayarımı kapatırım ya da alelade bir cümle yazarım.


Ben kimim? İnsanın kendi kendine sıkça sorduğu ve muhtemelen cevabını bulmasının çok zor olduğu bu soruya bir cevap niteliğinde olmalıymış ilk yazım. Cevabım tatmin edici olur mu bilmem ama aslında kendime böyle sorular sormayı çok severim, tabi bu başka yazının konusu ama zaten sevdiğimiz şeyler de benliğimizin bir parçası değil midir? Kısa ve objektif bir bilgi vermem gerekirse şunları söyleyerek başlayabilirim:

Benim ismim İrem, 23 yaşındayım, Avusturya’da yaşıyorum.  Sanırım kendimle ilgili söyleyebileceğim her şey şimdilik bundan ibaret, biri bana sormadığı halde kendimden bahsetmem gerekince hep televizyonlardaki yarışma programlarına katılmış gibi hisseder, gerilirim.

Girişte zorlandım, gelişmede gerildim öyleyse buraya neden geldim? Sanırım artık içimdekileri kanlı canlı birileriyle paylaşmak istedim. İçerik ne olacak, nasıl olacak derseniz, henüz benim de bir fikrim yok sanırım işin o kısmını hep birlikte öğreneceğiz.

Ben kendimi tanıtmaya çalıştım ama tanışmak iki taraflıdır, umarım bir gün sizleri de tanıyabilirim. Bu arada başta söylemem gereken şeyleri maalesef çoğu zaman sonda söylerim. Hoşgeldiniz…

2 comments on “Ben Kimim?”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s